Práce u nás i v zahraničí

Práce v Itálii

Pizza, hory, pláže, krásné moře a překrásná města. Také vás nejvíce ze všeho láká právě Itálie? Pokud ano a na dovolenou v současné době nepomýšlíte, pak doporučujeme práci nebo brigádu v Itálii. Vyděláte si slušné peníze, narazit zde můžete i na několik tisíc Čechů a navíc si i užít trošku volna. Získat práci v Itálii je jednodušší, než byste si na první pohled mohli myslet.

Práce v Itálii je navíc velmi dobře finančně ohodnocena. Nejčastěji najdete nabídky, které jsou platné v létě, období letních prázdnin, kdy je v Itálii nejvíce turistů. A co se týče samotných volných pracovních míst, je třeba se zaměřit hlavně na barmany/ky, pokojské, číšník/číšnice apod.

Jedná se především o práci v hotelových prostorách, v restauracích nebo kavárnách. A právě zde si můžete přijít na pěkné peníze, o kterých by se vám v některých našich městech ani nesnilo.

Ideální je shánět práci takovou, kde se vám dostane i několika dní volna. Během volných dní se tak snadno můžete vydat na výlet nebo jen tak k moři. Výhodou práce v Itálii je i fakt, že při pobytu kratším jak tři měsíce nemusíte žádat o povolení k pobytu a tak se vyhnete zcela zbytečnému papírování nebo lítání po úřadech v Itálii.

Pokud o práci v Itálii stojíte, pak doporučujeme umět alespoň základy jazyka.

 

Komentáře jsou uzavřeny.