Práce u nás i v zahraničí

Nabídka práce u nás

Jste bez práce a potřebujete co nejrychleji nějakou sehnat? Nevíte kde, jak ani jakým způsobem postupovat při hledání? Tak zoufejte, poradíme vám!

Důležité je, abyste hledali několik hodin denně. Rozhodně nesmíte během hledání práce podléhat lenošení a během chvilky se podívat, zda se neobjevila nějaká nová pracovní pozice. Je třeba hledat třeba 6-8 hodin denně, prověřit důkladně všechny nabídky a hlavně hledat intenzivně. S tím souvisí i seznam, který byste si měli sami vytvořit. Je třeba si pamatovat nebo lépe, napsat si, jaké společnosti už jste oslovili a kam už jste poslali životopis.

Není vhodné posílat jeden životopis například na třikrát do jedné a té samé společnosti. Společně se životopisem si sestavte podle internetových rad i motivační dopis, který je mnohdy vyžadován stejně, jako fotografie. Volte pasovou, nikoli fotku z vaší poslední dovolené s rodinou. Není to vhodné.

Životopis i motivační dopis byste měli zpracovat co nejlépe, protože na jeho základě vás později vyzve zaměstnavatel k pohovoru. Buďte struční, ale všeho s mírou. Druhá strana se o vás a hlavně vašich schopnostech musí něco dozvědět a být si jisti, že jste to právě vy, kdo by mohl být vhodným kandidátem na danou pozici. Na závěr byste rozhodně neměli podceňovat ani samotný pohovor. Ten vám totiž otevře dveře do nového zaměstnání a měli byste se na něj dostatečně připravit. A to i na otázky zejména z profesního života, která vám během pohovoru budou pokládány.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nabídka práce a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.